CH FIN* Tärn Stefanie

emane

SBI n - pruunmask

sünd. 24.04.2008-26.07.2013

Ema: CH FIN* Pumpulihyrrä CiciSilakkasuu

Isa: CH FIN* Tärn Öhberg

A veregrupp

FIV / FeLV test negatiivne

HCM / RCM negatiivne ( UH skriining 20.03.2013 Lahti Vethaus Kliinikus - Soome juhtiva südamespetsialisti Seppo Lambergi poolt)

Pildid

Pedigree

Näituse tulemused

Stefanie e Stefy nagu me teda koduselt kutsume - tuli meie perre pärast pikka ootamist. Ta saabus Soomest koos oma õe Shebaga 08. augustil 2008 aastal. Stefy tuli meile sõna otseses mõttes Ofelia asemele. Ja tõesti - nad on ütlemata sarnased nii välimuselt kui ka iseloomult. Tema šarm ja särtsakus võlub absoluutselt kõiki! Ta on nii ütlemata kaunis, hurmav, graatsiline, et lihtsalt ei jätku sõnu tema võlude kirjeldamiseks. Seetõttu ongi kõige suurem rõõm, kui on võimalus tema seltsis viibida. Ta on kass, kellesse me armusime esimesest silmapilgust (vaid pilti nähes). Ja vähemalt mina küll suudan teda vaid imetluse ning vaimustusega vaadata. Ta on kõige lummavam olevus meie kodus.

Stefy on oma vanematelt pärinud imekauni kasuka, superilusa silmavärvi ning temperamendi, mida kellelgi teisel ei ole. Ta on kõige naiselikum kass (kui ühe kassi kohta üldse võib niimoodi öelda). Tema on meie kiisutüdrukute seas kindlalt liider e. boss. Ja seda mitte halvas mõttes. Tema kontrolli all on nii hiired - pallid, toit kui ka teised kassid. Ta lihtsalt on kõige kiirem ja uudishimulikum ning kõige väsimatum mürgeldaja, kui mängulust teda tabab. Ta on äärmiselt sihikindel oma tahtmistes, teda ei õnnestu ealeski "haneks tõmmata" ja kindlasti kõige targem kass, keda kunagi kohanud olen. Ta on väga hoolitsev kõigi teiste suhtes, olles ise seejuures nii hurmavalt võluv. Meie StefyNetty Pohlake on üks imepärane olevus, kellega läheks iga kell luurele! Nii, et minu süda ja hing on küll jäägitult Stefy päralt.

Steff elab igavesti edasi meie perekonna hinges ja südameis...