pilt 015ppp.JPGLeonora 1 pp.jpg 

                  isa                                                ema

CH S*Raus Höjden's Nelson       S*Raus Höjden's Leonora

                   af Raus                                   af Raus

PKD1 - geenitest (neg.)             PKD1 - geenitest (neg.)

Veregrupp: A/a                          Veregrupp: A/a  

 

                         Meil on kassipojad!

11. juuni lõuna paiku nägi ilmavalgust Herencia kasvanduse I2 pesakond. Tõsi küll, kuna tähtis sündmus leidis aset kliinikus ja kassipojad sündisid seekord keisrilõike abil - siis jätame emmele ja pisikiisudele natukene aega kosumiseks ja toibumiseks, kuid õige pea kostitame Teid ka juba tähtsate üksikasjadega. 

11.ndal juulil said meie armsad kiisulapsed 1-kuuseks. Selle tähtsa sündmuse tarbeks sai ka igast kiisupõnnist hulk fotosid albumisse üles sätitud.

Mis ma oskan meie seekordsete kiisulaste kohta siis kosta?

Ülimalt armsad on nad, absoluutselt kõik!!!

Šokolaadipoisse eristab üksteisest õige vähe. Kõigepealt on nad pesakonna suurimad (ühel päeval on Istwan paar grammi kaalukam, teisel päeval jälle Indigo). Iseloomult on Istwan ehk sutsu arem. Indigo seevastu selline armas "vaatleja". Mis ei tähenda, et ta samas ka asjalik "toimetaja" olla ei võiks. Kõige rohkem imponeerib mind tema juures oskus vaikselt mu sülle pugeda ja tõesti nautida seal istumist.

Seevastu meie kaunis lilla maskiga kiisupoiss Icaros peab igal pool esimene olema. Seda nii otseses kui ka kaudses mõttes... Ikka kõige kaugemale, kõige kõrgemale, kõige kiiremini ja kõige suurema taustaheli saatel - nagu väike tulesäde ja rakett ühel ajal... Aga kui otsa vaatab, siis kogu maailm kahvatub ta ilu ja erilisuse ees.

Ja siis meie tabbylapsed. Kiisupreili Lady Isabel ja kiisupoiss Ipson. Preili on sinitabby maskiga ja jääb kindlalt meiega. Andestage armsad kiisupreili ootajad, aga endiselt peab paika reegel, et meie kasvanduses sünnib nii vähe ja harva kiisupreilisid, mistõttu sellised haruldused tuleb lihtsalt koju jätta. Lady Isabel ei jää kindlasti nii ilu kui võlu poolest ka oma vendadele alla - seda enam oleme rõõmsad, et selline kaunis "Sinivalgeke" ikka nelja pöialpoisi seas meile saabus...

Ja jäänud ongi veel vaid Ipson - armas sinitabby kiisunoormees. Tema puhul loodan siiralt, et on väike juveel tagasihoidlikkuse pakendisse sattunud! Esialgu igati märkamatust kiisupoisist on tasapisi üks mu suurimaid lemmikuid saanud. Nii tubli, tagasihoidlik ja armas! Üks esimesi (šokolaadipoiste kõrval), kes mõistlikuks pidas emme pakutava menüü kõrvalt ka muid toiduvalikuid proovima hakata. No kuidas sa muidu ikka suureks ja tugevaks saad, kui kõiki pakutavaid võimalusi ei proovi, eksju?! ;) Ja minu suureks üllatuseks näen ma lapsukesel ka sokikesi (tõsi küll - kiilude olemasolus ma nii kindel ei oleks...). Aga igatahes on ta ka üks kandidaate koju jäämaks. Aga eks aeg annab arutust ja näitab täpsemalt.

Ja teie kõik, kes endale ülimalt armsa Püha Birma kiisulapse otsinguil olete - nüüd on õige aeg endast märku anda! Sügis pole enam mägede taga ja septembri alguses on meie I2 pesakonna kiisulapsed valmis uutesse kodudesse minema.

Samuti võib meiega ühendust võtta kui teist keegi koheselt kassipoega võtta sooviks. Saadaval on veel ka H-pesakonna kaunis kiisupoiss - Harlan)...

Nautige suve ja päikest! <3

 

I2 - pedigree

I2 - fotod

nimi sugu värv kvaliteet staatus
Istwan Herencia isane
 SBI b
 aretus/lemmik  uues kodus Lääne-Virumaal
Indigo Herencia isane  SBI b
 lemmik  uues kodus Tallinnas
Ipson Herencia isane  SBI a21
 aretus  uues kodus Palamusel
Icaros Herencia isane  SBI c
 aretus/show  jääb kasvandusse
Lady Isabel Herencia emane  SBI a21
 aretus  jääb kasvandusse