2O8A3893 (2).jpgV int 3 (3).jpg

                     isa                                               ema

EE*Bugatti Herencia               IC EE*Vivian Herencia

Veregrupp - A/b                      Veregrupp - A/b

                                                 PKD1 - testitud (neg.)

 Meie E2 on pesakond, mida oma kaunilt Vivianilt pikisilmi ja kaua-kaua oodanud oleme. Lõpuks ometi formuleerus meie unistus ka reaalseteks kiisukesteks.

2021 aasta 16.nda mai esimestel tundidel sai meie kaunitar kolme kauni kiisulapse emmeks. Rõõm minul isiklikult seda suurem, et neid lapsukesi ilmselt enda sünnipäevakingiks lugeda võin. Aitäh armas Vivian!

Kiisukeste papaks meie oma nooruke kasvandik EE*Bugatti Herencia. Bugatti ei olnud Viviani puhul kindlasti mitte see ainus ja esimene kavaleri valik. Küll sai pakutud meie printsessile kavaleri Saksamaalt, küll Hollandist, küll ka meie endi üht lootustandvat varasemat kasvandikku. Ei võtnud meie printsess Vivian neid kavalere jutule... Ja siis tuli nooruke romantik Bugatti ja puhus printsessi kõrva mesijuttu, hoidis käpakest ning valvas printsessi ööundki - ja nii see armuleek lõkkele lõigi! Nii sündiski Viviani ja Bugatti pesakond planeeritust veidi varem, aga see-eest puhtast armastusest.

Sugulus 4-ndas põlvkonnas on  12,5 %; 9-ndas põlvkonnas 14,9%

E2-pesakonna pedigree

Fotod

 

nimi sugu värv kvaliteet staatus
Ewander Herencia isane SBI b aretus uues kodus Tallinnas
Erasmus Herencia isane SBI c21 aretus jääb kasvandusse
Euforia Herencia emane SBI b21 aretus/show uues kodus Tallinnas

 

Pisikiisudest ka natukene...

Huvi meie E-kate vastu on olnud tohutu! Täname Teid selle tähelepanu eest! See on ka põhjuseks, miks pildimaterjal on viibinud. Ei jõua lihtsalt korrespondentsile enam vastata... Aga meil on siis 3 erilist kiisukest, igati ka väga erinevad.

Ewander on tõeline hurmur! Ainult üks pilk tema silmadesse ja müüdud sa oledki! Mõni ime - printsess Vivian oma kurbade silmade ja kohmetu silmapilgutusega on nii mitugi kohtunikku ümber sõrme keeranud. Ja Ewander on ju kui mamma suust kukkunud!

Erasmus on meie seekordne "Püha Pärslane" ja otse loomulikult minu isiklik lemmik! O.M.G kui äge ta lihtsalt on! Ühest küljest see võrratu karupeake, aga teisalt - milline "vauht" ja "leegid" sel kiisupõnnil kogu aeg peal on! Ei sega teda kuumus ega päikegi. Kui ikka lapsukesel on rõõmsameelsust kuhjaga kaasa antud, siis tuleb see ju kuhugi rakendada.

Ja siis mõistagi Euforia... Tema ju eriline juba ainuüksi põhjusel, et ta ainus tüdruk, siin poiste keskel on! Aga lisaks ka hoopis teistsugune, kui tema vennad. Pisikesena kõva häälega teiste seast silma jäänuna on ta nüüdseks üsna rahumeelseks ja asjalikuks sirgunud. Ja kui ma alguses arvasin, et suudan oma sõrmed temast eemale hoida ja Euforia ehk mõnele toredale inimesele loovutada - siis nüüdseks hakkab reaalsus kohale jõudma... Karta on, et Euforiagi meie kodust kaugemale ei jõua. Esialgu rohkem sellist vanema tüübi birmat meenutavamast kiisupreilist on silmnähtavalt selline Kaunitar sirgunud, et vaata ja imesta. No mis siin ikka imestada, kui emme on Vivian ja vanaema imekaunis (mu kõige kaunim!) Lady Laurelin!