floyd (mai) väike.jpgV int 3 (3).jpg

                     isa                                               ema

      NL*Floyd de Weidelanden         IC EE*Vivian Herencia

                                                         PKD1 - testitud (neg.)

28.augustil 2020.ndal aastal nägi ilmavalgust Herencia kasvanduse C2 pesakond. Selline sünnikuupäev oli meile kaunikesti ootamatu, kuna kassipojad pidid sündima nädalavõrra hiljem (nii 04.ndaks septembriks). Paraku läks nii...

Neljast kiisukesest oli elutahet näha vaid ühel pisikesel, 82gr kaaluval kiisupoisil. Selleset hetkest algas suur võitlus elu nimel. Taaskord üks inimese kasvatatud pisipõnn - nii nagu ema Vivianigi lapsepõlv meil kujunes. Mõnikord tõesti mõtled, et kuidas küll ajalugu kipub korduma...

Aga läbi lootuse, ootuse, suure inimliku pingutuse ja tänu Prince Caspiani tohutult suurele elutahtele - siin ta nüüd on! Hetkel 10-nädalaseks saanud ja meie kõigi suure armastuse toel kasvanud. Meie silmatera - imeline väike Priidik!

Ka ema Vivian kogus end esimese nädalaga niipalju, et vähemasti püüdis pisikese juures olemas olla, õpetada ja kasvatada. Kuigi peab mainima, et Prince Caspian jumaldab enim oma vanaema Lady Laurelini ja mänguseltsiliseks on kujunenud tibake vanem venna Bugatti.

Siinkohal kindlasti suured tänud Helenile - tänu kellele meil on keda kodus nunnutada! Meie Prince Caspiani ristiema! :)

Tänu Prince Caspiani erilisele sünni-ja kujunemisloole plaanisime väikese Priidiku esialgu koju oma käpajälgi tatsutama jätta... Aga saatus soovis ilmselt teisiti ja nüüd on Väikesel Printsil päris oma perekond - kus ta saab olla kõige-kõige armsam ja kihvtim kiisupoiss kogu maailmas.

Ja milline võrratu pedigree meie väikesel Printsil veel on - siit leiab vähemalt 6 põlvkonda Herencia oma kasse ja kasvandikke. Priidik ise siis juba 7.põlvkond... Ema Vivian, vanaema Lady Laurelin, tema vanemad Beverly ja Nelson. Viviani isa Unique (kes vaid ühe kiisupoja üldse sai - meie Viviani!), tema vanemad Northon ja Queen of Diamonds, sealt edasi omakorda Rosita ja Kayzer, Jinx, Braxton, Stefanie ja isegi Prosper (meie kõige esimene birmakass üldse). Nii, et midagi tõesti erilist, ainukordset, mis väärib avastamist!

Jääme huviga ootama meie väga erilise väikese Printsi kasvamist!

Sugulus 5.-ndas põlbkonnas 0%; 9.-ndas põlvkonnas 1,2%

Pedigree

Fotod