Geryon be.jpgGeryon b.jpgjEE* Geryon Alsiade's Fleur

isane

SBI n - pruunmask

sünd: 21.07.2017

ema: GIC EE* Desiree Alsiade's Fleur; SBI b

isa: GIC EE* Fletcher Sunny Ly Khaleesi; SBI e

veregrupp - testimata

FIV/FeLV test - testimata

PKD1 geenitest - testimata

Pildid

Pedigree

Näituse tulemused

 

 

 

Geryon on üks ütlemata vahva loomusega noor kiisupoiss! :)

Läksime Merikese juurde kiisupõnne vaatama, kui nood oma kolmandat elupäeva tähistasid. Ja ausalt öeldes lootsin silma heita just kilpkonnamaskiga kiisupreilile... Kuid läks aga teisiti... :D Meil polnud üldse plaanis veel üht isast kiisut võtta! Kuid mis teha - väike, imekaunis kiisupoiss (kel kolmandal päeval silmad juba nii armsasti päevavalgusele vastu vaatasid) lihtsalt võlus meie südamed. Ise sisimas veel mõtlesin, et no vaatame, et kuidas ta kujuneb ja kasvab... Kuid ka järgmisel korral Merikese kiisupõnne külastades oli Geryon ikka see ainus ja õige! Lihtsalt nii kaunis ja võrratu! :) Siinkohal meie suured tänud Merikesele selle võrratu võsukese eest! :)))

Meie koju kolides algas Geryonil ilmselt uus ajajärk elus. Teda ootas ees juba üks nooruke kiisupreili Vivian ja varsti - varsti liitus gängiga ka Magic Romance Rootsimaalt. Nii, et jagus mänguseltsilisi ja ideede generaatoreid! Ja pole vist tegevust, milles Geryon end kampa ei lööks ja oma abikäppa ei ulataks! :D Ja eriliseks lustimiseks läks neil alati just Magic Romance'iga. Need kaks tundusid küll kohe lahutamatud olevat! :)

Kuid iga pidu saab kord otsa! Nii ka meil... Geryon näitas oma nupukust igapäevaselt aina enam ja enam. Osales lillekasvatuses ja potipõllunduses... :D Ja õige pea avastas enda tarbeks ka uste avamise vahva kunsti. Mis andis meile paraku kerge hoiatussignaali ja ärevushäire. Et kes meil siis tulevikus aretusplaane tegema hakkab - kas mina kui kasvataja või Geryon kui ilmselt suurem asjatundja tüdrukute jooksuaegade alal?!? :D

No nali naljaks, aga saime aru, et sellele vahvale maadeavastajale jääb meie kodu ilmselt üsna pea kitsaks. Ideest teostuseni ei kulunud just kaua... Õige pea andiski Universum meile märguande, et meil on tagataskust võtta üks imearmas noorpaar, kelle koju meie vahva mürakaru ja imeline nunnumeeter imehästi just sobida võiks. Mõeldud, tehtud. :)

Imeliseks märtsikuuks 2018 võime vaid nentida, et meie rändurikirega Geryonist on saanud Sir Geryon! Ja meil on heameel teatada, et Sir Geryon resideerub koos oma pererahvaga hetkel Inglismaal... Jah - üheltpoolt on kahju, et ta meist nii kaugel on! Kuid teisalt - loodame teda ikka näha ehk suve lõpus juba ka Tallinnas! Ehk jõuame mõnele näituselegi?!? Igatahes suured tervitused Sir Geryonile ja tema suurepärasele kaaskonnale - Triin'ile ja Martin'ile! :) Hoiame Teie säravatele seiklustele pöialt ja soovime imetoredat kevadet, suve ning vahvaid elamusi koos Geryoniga loomulikult! :) Aitäh Teile! :)