V int 8 (2).jpgV int 3 (3).jpgIC EE* Vivian Herencia

emane

SBI b - šokolaadmask

sünd: 06.06.2017

ema: GIC EE* Lady Laurelin Herencia; SBI b21

isa: CH EE* Unique Herencia; SBI b

veregrupp - A/b, testitud 16.08.2018

FIV/FeLV test - testimata (vanematel OK)

PKD1 geenitest negatiivne (N/N normal), testitud 16.08.2018

Pildid

Pedigree

Näituse tulemused

4 x BIS NOM!

4 x BIS!

2 x BIV!

Vivian sündis 2017-nda aasta, 06.-nda juuni esimestel hetkedel ja oli oma mamma Lady Laurelini & papa Unique'i armastuse ainsaks lapsukeseks. Tagantjärgi võib nüüd öelda, et Unique'le ta ainsaks järeltulijaks jäigi. :)

Seda enam mõistsime, et kui ta meil juba nii eriline ja ainus on (esimest korda meie kasvanduse ajaloos, kui meil üksiklaps sündinud on) - küllap ta siis ka koju jääb... Ja kuna ta eelistas oma emapiimale sootuks lutipudelit ja kogu kasvamise aja rohkem minu kui Laurelini beebi oligi - siis ei jäänudki muud üle! Vivian käitus algusest peale nii, et ta ei kavatse siit kuhugi minna, tema on juba kodus... :)

Tänaseks on Vivian 8 kuuseks saanud ja on üks kaunis, armas, sõbralik kiisupreili. Oma lapsepõlve sõbraks & lemmik kiisuks valis ta Cilla. Koos küll tudutakse, mängitakse, süüakse ja vedeletakse kasvõi niisama... Nagu parimad sõbrad Bobi ja Robi... :D

Showkarjäärist me Vivianiga ei unista, kuid jälgime hoole ja huviga tema kujunemis- ning arenguteed. Siiani võib kindlalt väita, et emme kaunid silmad koos tumelilla silmavärviga ja papa Unique iseloomu ning kehaehituse pärinult - üks väga huvitav ja lootustandev eksemplar! Ja kas ma ehk mainisin juba, et nii üdini heakene, heakene, heakene... :)