Lizell.jpgNorthon.jpg                       ema                                            isa

      CH EE*Lizell Herencia                 EE*Northon Herencia

11.-sel septembril 2015 ndal aastal sündis Herencia kasvanduse R-pesakond. Õnnelikeks ja esmakordseteks lapsevanemateks said meie imekaunid

CH EE* Lizell Herencia & EE* Northon Herencia. Võrratu noorpaar, kes mõlemad on ise meie kasvanduse nime all sündinud ja millisest liidust me suure põnevusega ka järeltulevat põlve plaaninud ja oodanud oleme.

Meie imeline haldjas Lizell vajas sünnitusel küll natukene arstide abi ja hoolt, kuid on emana võrratu, hell ja ülihoolitsev. Imeline vaatepilt, oma kaunite võsukeste keskel. :)

Pisikiisudel on täitunud nüüdseks esimene elukuu. Kõik on nii imearmsad ja võrratud kiisulapsed. Üks kiisutüdruk on küll algusest peale minu hinge pesa pununud ja suure tõenäosusega läheb tal ka korda koju jääda (olenemata tema kvaliteedist...). Kuid üks kiisutüdruk ning vahva prints on veel täiesti vabad. Kiisude seas leidub nii aretuse potensiaaliga tüdrukutirts kui ka suurepärane ja võrratu lemmiklaps. Poisi sokid on nii heledad, et kvaliteedi mõtestamine võib veel pikemalt aega võtta...

Kuid kui huvi on ja soov enam informatsiooni saada - siis palun kirjuta mulle meilile maaris17@hot.ee

Detsembri esimest nädalalõppu veedab R-pesakond tervenisti juba oma uutes kodudes... :) Õnne ja palju vahvaid kordaminekuid meie imelistele R-katele! :) Vahvat Jõuluaega kõigile! :)

Sugulus 4-ndas põlvkonnas 0%; 9-ndas põlvkonnas 0,817%

R-pesakonna pedigree

Fotoalbum

nimi sugu värv kvaliteet staatus
Richelle Herencia emane SBI b21 lemmik uues kodus Tallinnas
Rhea Herencia emane SBI c21 ??? jääb kasvandusele
Rhode Herencia emane SBI a aretus/show uues kodus Türisalus
Rhett Raven Herencia isane SBI c aretus uues kodus Pärnus