2O8A2903.jpgGIC2O8A2908a.jpg EE* Lady Laurelin Herencia

emane

SBI b21 - šokolaadtabbymask

sünd: 13.03.2014

ema: CH S* Raus Höjden's Beverly, DM; SBI b

isa: CH S* Raus Höjden's Nelson af Raus; SBI n21

veregrupp testimata (vanematel A)

FIV/FeLV test - negatiivne (12.11.2015)

PKD1 geenitest negatiivne(N/N - normal) testitud 06.06.2016

Pildid

Veel pilte

Pedigree

Näituse tulemused

3 x BIS NOM;

Lady Laurelin jäi meie koju 2014-nda aasta kevadisest pesakonnast koos oma sinitabbymaskiga õekese, Lizelliga. Ausalt öeldes kogu pesakond olid lihtsalt nii ilusad, et ei suutnud mitte kuidagi nende vahel valikut langetada. Ja kuna kullahinnaline pesakond ise nägi ilmavalgust ühel kaunil, päikeselisel märtsihommikupoolikul (keisrilõike abil) - siis Laurelini puhul polnud üldse kõhklustki, et ta ka koju jääb. :) Olin aastaid oodanud šokolaadtabby maskiga birmapreilit... Nüüd siis kohe kaks sama värviga kiisutüdrukut korraga (Lumiere samuti).

Laurelini sokikesed näituste edu ei ennustanud, küll aga iga päevaga üha kaunimaks muutuv välimus ja tüüp soojendasid minu südant õige magusalt! :) Laura on konkurentsitult minu kõige ILUSAM kass! Ma lihtsalt ei väsi istumast ja imetlemast tema imekaunist näokest! Kui palju ilmekust, karismat ja šarmi ma sealt leian! Ei ole vist kellelegi saladuseks, et šokolaadtabby värv mu lemmik on, kuid Laurast ilusamat šokotabby ma veel kohanud ei ole! Ja keda huvitavad sokid, kui kass ise nii võrratu on?!? Ilmselt on ka kohtunikud uppunud tema tumelilladesse silmadesse ja mitte keegi neist pole suutnud teda siiani serdita veel koju saata! :D Kolmel korral on ta osutunud suisa ka kohtuniku parimaks emaseks kiisuks...

Aretuse seisukohalt ma ikka veel ootan seda ilmaimet! Laura on küll 2 kiisupesakonda saanud ja kõik lapsukesed on erilised ja imekaunid ka olnud! :) Teisest pesakonnast jäi koju emmele tagalat kindlustama ka neiu Vivian! Kuid loodan, et Laurelin rõõmustab mind ühel päeval ka ühe endasarnase kiisupreiliga! :) Unistada ju ikka võib! Ent mis on tarvis, et see ka täituks? :)