lizell.jpgLizell 1.jpgCH EE* Lizell Herencia

emane - steriliseeritud

SBI a21 - sinitabbymask

sünd: 13.03.2014

ema: CH S* Raus Höjden's Beverly, DM; SBIb

isa: CH S* Raus Höjden's Nelson af Raus; SBI n21

veregrupp testimata (vanematel A)

FIV/FeLV test - negatiivne (11.06.2015)

PKD1 geenitest - testimata (vanematel OK)

Pildid

Veel pilte

Pedigree

Näituse tulemused

Lizell sündis 2014.-nda aasta märtsi keskel, meie kõige imelisemate kassivanemate Beverly & Nelsoni järeltulijana. Kuna meie L-pesakond nägi ilmavalgust keisrilõike teel, siis otsustasime koju jätta suisa 2 kaunitari - Lizelli ja Lady Laurelini. Sobivalt olid tüdrukud ka eri kasukakarva, mis tegi nende mõlema koju jätmise meie silmale veelgi atraktiivsemaks. :)

2015.-ndal aastal käis Lizell ka mõnedel kassinäitustel, tulemuseks Championi tiitel ja hetkel on varuks veel ka üks CACIB. Ja septembris 2015 õnnestus meie armsal Lizellil ka ise emaks saada. Nagu tema endagi pesakonnas nii sündis meie imelisel Liisukeselgi 4 kiisulast, kelledest üks - see kõikse põnevama oleku, kasukatooni ja iseloomuga - Rhea taaskord meile jäi. :)

Iseloomult on Lizell lihtsalt võrratu! :) Temas on nii naiselikku graatsiat, võlu, šarmikust, tarkust ja lisaks välisele ilule ka tohutult sisemist kaunidust! Võrratult karismaatiline kass! :) Võib julgelt väita, et üks meie targemaid ja armsamaid kasse läbi aegade kindlasti. Ja ka emana selline õrn, hell ja hoolitsev. Lizell on hästi mänguhimuline ja elavaloomuline samuti...

Oleme oma pereringis kaalunud, et kui leidub selline ülitore ja armastav pere, kes tahaks meie Lizelli tulevikus endale - siis me ehk kaaluks seda varianti?!? Ja seda mitte seetõttu, et me ise temast kuidagi loobuda sooviksime. Vastupidi - Lizell on kinkinud meile näituserõõmu ja aidanud meil üles kasvatada ka imelise kiisupesakonna - seega kõik temale pandud ootused on kuhjaga ka täidetud. Miks ei võiks nii kaunis olevus siis nautida tulevikus veel suurepärasemat elu? Äkki on saatusel talle veel palju enamat pakkuda? Kasvanduses on ju alati rohkem kasse ringi vuramas, kuid Lizell vääriks kauni Kuninganna või peategelase rolli mõnes võrratus muinasjutus! :)

2016.-nda aasta veebruari seisuga on Lizell leidnud endale uue kodu ja suurepärase perenaise! Soovime omalt poolt palju võrratuid  ühiseid hetki ja päikeselisi päevi nii Lizellile kui tema perenaisele Erikale! Suur aitäh! :)