IMG_4421a.jpg

Beverly ppp.jpgCH S* Raus Höjden's Beverly, DM

emane

SBI b - šokolaadmask

sünd. 20.02.2010

ema: GIC S* Raus Höjden's Kishti

isa: S* Coquet Dale's Jack Sparrow

A veregrupp

FIV / FeLV test negatiivne (testitud 17.05.2011)

HCM / RCM negatiivne (UH skriining 20.03.2013 Lahti Vethaus Kliinikus - Soome juhtiva südamespetsialisti Seppo Lambergi poolt)

PKD1 geenitest negatiivne (N/N - normal), testitud 27.02.2014

Pildid

Pedigree

Näituse tulemused

Beverly jõudis meie perre 12.ndal juunil 2010. Beverly ema on olnud üks minu suurtest lemmikutest Birma maailmas, mistõttu olen oodanud kassipoega temalt umbes 2 aastat... Ja nüüd on see ime juhtunud! Väike Beverly on meie kodus ja nii imeliselt kaunis! Ja pealegi veel esimene šokolaadimaskiga Birma Eestis.

Beverly e. esialgse hüüdnimega Pähklike alles kohaneb oma uue eluga, mistõttu palju me tema eelistustest veel ei tea. Aga teeme omalt poolt kõik, et see väike Ime end meie seas hästi tunneks.

Ja suured tänud Lena Ekströmile, tänu kellele meil see Väike Ime olemas on...

Praeguseks (25.10.2011) on meie väiksest Pähklikesest kasvanud kaunis Birmaprintsess! Kõik temas on kaunis! Imelised silmad ja kaunis tüüp, fantastiline profiil ja imekaunis šokolaadivärv tema kasukas... Ja kas ma mainisin neid kauneid kontraste, mida ta kasukas endas kannab?!?

Näitustel oleme Pähklikesega ka natukene käinud. Nimelt õnnestus meil 8 päevaga Championi tiitel pälvida! Rohkemaks tema pisukesed esisokid vist lootust ei anna... Aga minu silmis on isegi tema esisokid imeliselt sümmeetrilised, nii, et ma väga armastan seda Jumalikku olendit!!!

Loodan siiralt, et lähitulevik meile ka pisukest kiisupoegade õnne toob... Pähklike on juba üle pooleteise aasta vana ja arvan, et oleks igati sobiv aeg teda ka emmena näha...